Pensjonistforbundet Møre og Romsdal

Det er nå den krevende eldreveksten starter

Siden samhandlingsreformen i 2012 

«Leve hele livet» og kommuneøkonomi

St. Mel. 15 – 2017-2018 «Leve hele livet»



PENSJONISTFORBUNDETS HØSTKONFERANSER 2019.

De 4 Høstkonferansene i fylket.



Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Mellvin Steinsvoll
mellvinsteinsvoll@outlook.com
Nestleder Anne Lise Hessen Følsvik
alhf@mimer.no
Styremedlem Gerd Magnhild Misfjord
gerd.misfjord@mimer.no
Styremedlem Arnfinn Larsen
arnfinn.larsen09@gmail.com
Styremedlem Paula Næss Skaar
paula.skaar@gmail.com
Styremedlem Jens Petter Jelle
Styremedlem Bengt Gustav Eriksson
bgerik@online.no
Leder Helseutvalget Jon Skarvøy
jonskarv@neasonline.no
Fylkessekretær Aud-Berit Eidhammer
moreogromsdal@pensjonistforbundet.no
Varamedlem Elin Sølvi Furland
efurland@online.no
1. Vara Kristian Ranes
bkranes@yahoo.no
2. Vara Anlaug Solfrid Varhaugvik
anlaug.varhaugvik@gmail.com
Dataansvarlig Aud-Berit Eidhammer
moreogromsdal@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 71215112
Adresse Pensjonistforbundet Møre og Romsdal
Myrabakken 2
6413 MOLDE
Org. nummer 971366869
Bankkontonummer 39101765648
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater