Pensjonistforbundet Møre og Romsdal

Sommerbrev.

God Sommer!     
 

God sommer og takk til en samlet frivillighet

Sommertiden er normalt en noe roligere tid for organisasjonslivet



Pensjonistene kommer dårligst ut

Historien gjentar seg år etter år: Alderspensjonistene kommer dårligst ut etter at lønnsoppgjørene er ferdig.

Valget 9. september - et viktig valg for oss pensjonister

Valg til Storting, fylkesting og kommunestyrer, er en viktig del av de demokratiske rettigheter vi som innbyggere har og som vi skal sette stor pris på. 



Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Mellvin Steinsvoll
mellvinsteinsvoll@outlook.com
Nestleder Anne Lise Hessen Følsvik
alhf@mimer.no
Styremedlem Gerd Magnhild Misfjord
gerd.misfjord@mimer.no
Styremedlem Arnfinn Larsen
arnfinn.larsen09@gmail.com
Styremedlem Paula Næss Skaar
paula.skaar@gmail.com
Styremedlem Jens Petter Jelle
Styremedlem Bengt Gustav Eriksson
bgerik@online.no
Leder Helseutvalget Jon Skarvøy
jonskarv@neasonline.no
Fylkessekretær Aud-Berit Eidhammer
moreogromsdal@pensjonistforbundet.no
Fast møtende vara Kaare Bergmann Lervik
kblervik@gmail.com
Varamedlem Elin Sølvi Furland
efurland@online.no
1. Vara Kristian Ranes
bkranes@yahoo.no
2. Vara Anlaug Solfrid Varhaugvik
anlaug.varhaugvik@gmail.com
Dataansvarlig Aud-Berit Eidhammer
moreogromsdal@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 71215112
Adresse Pensjonistforbundet Møre og Romsdal
Myrabakken 2
6413 MOLDE
Org. nummer 971366869
Bankkontonummer 39101765648
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater