Pensjonistforbundet Telemark

Politisk møte mellom Krf og PF Telemark

Ingrid Risland og Sturle Oterhals til venstre fronta Pensjonistforbundet Telemark for programkomiteen til Krf Vestfold-Telemark



Verveutvalget i PF Telemark

Tahar Haddad, Gerd Andersen, Sturle Oterhals

God Jul og Godt Nytt År

Til alle foreninger og lag



Kalender

27.mars 2019

Kurs i nettbrett/smarttelefon

Gratis begynnerkurs og /eller temakurs. 

Nettbrett til utlån

Kursleder Ole Røed

Sted

Gulset nærmiljøsenter

Tidspunkt

11:00 - 14:00

Påmelding

Påmelding til PF Telemark

telemark@pensjonistforbundet.no

telf.: 35527780 tirsd. og torsd. 

Mer informasjon

02.april 2019

Valgkomitekurs

Valgkomiteens rolle og oppgaver

Sted

Granvin Kulturhus Nyvegen 6 Seljord

Tidspunkt

10:30 - 14:00

Påmelding

Påmelding til fylkessekr. Unni B. Eldrup innen 24.3.2019

Mer informasjon

Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Nestleder Tahar Haddad
thaddad@rlink.no
Kasserer fylke Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Sekretær Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no
Styremedlem John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Styremedlem Ingerid Risland
ingrid.risland@gmail.com
Styremedlem Karin Solberg Mathisen
karin.solberg.mathisen@online.no
Styremedlem Gerd Andersen
gerande2@online.no
Styremedlem Sturle Oterhals
sturleo@hotmail.com
Leder Helseutvalget John Arne Rinde
pfrinde@outlook.com
Dataansvarlig Eva Lise Rosenvold
tromeg194@hotmail.no
Dataansvarlig Unni B. Eldrup
telemark@pensjonistforbundet.no

Kontaktinformasjon

Telefon 35527780
Adresse Pensjonistforbundet Telemark
tirsdag og torsdag 10-14
Pb 387
3701 SKIEN
Org. nummer 989734776
Bankkontonummer 90176516657
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater