Pensjonistforbundet Buskerud

Informasjonsbrev til lokal-foreningene

Nytt fra Pensjonistforbundet Buskerud om Viken, medlemsoppdatering og arrangement framover

Stor oppslutning om konferansen "Et aldervennlig samfunn"

 Arrangement på Tyrifjord Turisthotell 6. - 7. november 2019



Velkommen til Øren Arena, Konnerudhallen og Åssiden Idrettspark fredag 10. mai 2019

Verdens aktivitetsdag for Eldre blir arrangert fredag 10. mai fra kl. 14:00 - 16:00 med aktiviteter for barn, ungdom og eldre.

Årsmøtet på Tyrifjord 6. - 7. mars 2019

83 deltagere møtte opp på Årsmøtet vårt på Tyrifjord Hotell



Kalender

18.mars 2020

Årsmøte i Pensjonistforbundet Buskerud

Årsmøte i Pensjonistforbundet Buskerud.  Deltagere er Delegater og observatører fra Lokalforeningene i tidligere Buskerud Fylke

Sted

Thon Hotel Aren, Lillestrøm

Tidspunkt

11:00 - 16:00

Påmelding

Påmelding innen 28. februar 2010 til buskerud@pensjonistforbundet.no

Mer informasjon

Kontakt foreningen

Styret

Leder fylke Erik A. Nilsedalen
a-nilsed@online.no
Nestleder Rune Bugge Persson
rune.bugge.persson@gmail.com
Kasserer fylke Gro Renstrøm Moen
moengro@gmail.com
Styremedlem Ragnhild Nossen
ragnhild.nossen@gmail.com
Styremedlem Rigmor S. Skjereng
rss@live.no
Styremedlem Petter Normann Pettersen
pnopett@gmail.com
Styremedlem Vinko Janjak
vinkoj@online.no
Styremedlem Bjarne Bergerud
bjarne.bergerud@gmail.com
Leder Helseutvalget Inger Johanne Pettersen
pnopett@gmail.com
Fylkessekretær Gro Renstrøm Moen
moengro@gmail.com
Varamedlem Gunnar Johansen
gunnjoh6@online.no
Varamedlem Toril Naper Hauge
tnhauge@gmail.com
Varamedlem Synnøve Evensen
Dataansvarlig Gro Renstrøm Moen
moengro@gmail.com

Kontaktinformasjon

Telefon 97700623
Adresse Pensjonistforbundet Buskerud
Postboks 14
3051 MJØNDALEN
Org. nummer 988176885
Bankkontonummer 15033939865
Send en melding til foreningen

Kontakt foreningen

Lukk
Send meldingen

0 resultater